Piotrków Trybunalski: +48 44 646 21 21
Łódź: +48 42 645 23 34
Kontakt
Dane kontaktowe
  Nasza lokalizacja Łódź
  Nasza lokalizacja Piotrków Trybunalski
Łódź
Dział sprzedaży Hyundai Łódź
Michał Walczak

Specjalista ds. sprzedaży

+ 48 570 650 800
michal.walczak@mkcentrum.pl
Jakub Matusik

Specjalista ds. sprzedaży

+ 48 533 397 565
jakub.matusik@mkcentrum.pl
Andrzej Podgórski

Specjalista ds. sprzedaży

+ 48 530 160 400
andrzej.podgorski@mkcentrum.pl
Włodzimierz Karp

Kierownik Salonu

+ 48 530 400 150
wlodzimerz.karp@mkcentrum.pl
Dział Sprzedaży ISUZU
Włodzimierz Karp

Kierownik Salonu

+ 48 530 400 150
wlodzimierz.karp@mkcentrum.pl
Dział sprzedaży samochody używane
Piotr Walczak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

+ 48 791 870 500
piotr.walczak@mkcentrum.pl
Rafał Pacholak

Specjalista ds. sprzedaży

+48 730 220 750
uzywane@mkcentrum.pl
Kamil Magrowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Aut Używanych

+ 48 730 200 750
kamil.magrowicz@mkcentrum.pl
Serwis mechaniczny
Katarzyna Michalska

Asystentka serwisu

+48 730 912 900
katarzyna.michalska@mkcentrum.pl
Grzegorz Błoch

Doradca Serwisu

+48 533 390 565
grzegorz.bloch@mkcentrum.pl
Paweł Szeligowski

Doradca serwisu

+48 42 645 23 34
pawel.szeligowski@mkcentrum.pl
Wojciech Sobczak

Zastępca Kierownika Serwisu

+ 48 533 398 565
wojciech.sobczak@mkcentrum.pl
Maciej Kłaczyński

Kierownik Serwisu

+48 42 645 23 34
maciej.klaczynski@mkcentrum.pl
Serwis blacharsko-lakierniczy
Bartosz Księżak

Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego

+48 42 645 23 34
szkody.lodz@mkcentrum.pl
Marcin Jabłoński

Kierownik Działu Lakierni i Blacharni

+ 48 530 800 590
marcin.jablonski@mkcentrum.pl
Dział części
Krzysztof Kraska

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

+ 48 530 450 200
krzysztof.kraska@mkcentrum.pl
Tomasz Tylke

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów


czesci.lodz@mkcentrum.pl
Adam Gronkiewicz

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów


adam.gronkiewicz@mkcentrum.pl
Ubezpieczenia i Finansowanie
Gabriela Zaręba

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń 

+48 730 100 650
ubezpieczenia.lodz@mkcentrum.pl
Kamila Paliwoda

Asystent ds. administracji i sprzedaży 

+48 42 645 23 34
kamila.paliwoda@mkcentrum.pl
Zuzanna Banachowska

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń

+ 48 790 500 840
ubezpieczenia.lodz@mkcentrum.pl
Piotrków Trybunalski
Dział sprzedaży Hyundai
Artur Ostalczyk

Specjalista ds. sprzedaży

+ 48 697 705 121
artur.ostalczyk@mkcentrum.pl
Piotr Dawidowicz

Specjalista ds. sprzedaży

+ 48 791 870 600
piotr.dawidowicz@mkcentrum.pl
Małgorzata Dobrowolska

Zastępca Kierownika Salonu

+ 48 730 927 900
malgorzata.dobrowolska@mkcentrum.pl
Włodzimierz Karp

Kierownik Salonu

+ 48 530 400 150
wlodzimierz.karp@mkcentrum.pl
Dział Sprzedaży Citroen
Marcin Jończyk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 697 700 418
marcin.jonczyk@citroen.mkcentrum.pl
Dariusz Szczepaniak

Kierownik Salonu

+48 535 970 900
dariusz.szczepaniak@citroen.mkcentrum.pl
Dział Sprzedaży ISUZU
Włodzimierz Karp

Kierownik Salonu

+ 48 530 400 150
wlodzimierz.karp@mkcentrum.pl
Dział sprzedaży samochody używane
Marcin Jończyk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 697 700 418
salon@mkcentrum.pl
Marcin Błasiak

Kierownik Działu Samochodów Używanych

+ 48 730 964 900
marcin.blasiak@mkcentrum.pl
Serwis mechaniczny
Magdalena Mielczarek

Asystentka serwisu

+48 44 646 21 21
magdalena.mielczarek@mkcentrum.pl
Mariusz Włodarski

Doradca serwisu

+48 530 150 600
mariusz.wlodarski@mkcentrum.pl
Michał Drzewiecki

Doradca serwisu

+ 48 533 396 565
michal.drzewiecki@mkcentrum.pl
Marek Mizerski

Zastępca Kierownika Serwisu

+ 48 697 700 214
marek.mizerski@mkcentrum.pl
Maciej Kłaczyński

Kierownik Serwisu

+ 48 533 391 565
maciej.klaczynski@mkcentrum.pl
Serwis blacharsko-lakierniczy
Marta Szwalska

Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego

+48 730 978 900
marta.szwalska@mkcentrum.pl
Patryk Byczek

Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego

+ 48 791 870 100
patryk.byczek@mkcentrum.pl
Dział części
Dariusz Kubik

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

+48 44 646 21 21
czesci@mkcentrum.pl
Ubezpieczenia i Finansowanie
Małgorzata Pawlik

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń 

+48 697 700 335
ubezpieczenia@mkcentrum.pl
Iwona Wiśniewska

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń 

+48 530 890 400
ubezpieczenia@mkcentrum.pl
Wyślij zapytanie