Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja


MK Centrum zaprasza do swoich lokalizacji w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim, więcej informacji w dziale kontakt.      |      MK Centrum zaprasza do swoich lokalizacji w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim, więcej informacji w dziale kontakt.

Szukaj

 

 

 

Usługi finansowe

 

Wszystkim naszym Klientom i nie tylko oferujemy pełną obsługę w zakresie finansowania oraz ubezpieczenia. W naszych salonach mają Państwo możliwość dokonać wszelkich formalności związanych z ubezpieczeniem: majątkowym, komunikacyjnym i na życie.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu nasza oferta będzie zawsze najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb.

Na miejscu oferujemy również pełną obsługę formalności związanych z przydzieleniem kredytu i obsługą leasingu konsumenckiego i operacyjnego.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą:

  Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel.: (+48) 44 646 21 21 wew. 1 4 lub 2 4
Tel. kom.: 697 700 335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 


 

 

 

 

  

 
 

 

Justyna Jura
44 646 21 21
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.